DALGAKIRAN, 2017 Hannover Messe - Comvac Fuarı

Dünyanın dört bir yanından gelen dev sanayi firmalarını bir araya getiren ve son teknoloji ürünlerini sergileme fırsatı veren Hannover Messe Comvac fuarı busene 24-28 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Fuarda 403 m2 standı ile yer alan firmamız beş gün boyunca sektöre yeni yağsız ürünlerini ve yeniden dizayn edilmiş enerji verimli standart ürünlerini sergileme imkanı yakaladı.

Dalgakıran -  IHI ortaklığıyla ocak ayında kurulan IHI DALGAKIRAN Makine A.Ş. şirketinin satışa başlamasıyla firmamız da Turbo kompresörlerin satışına başladı. Gerçekleştirilen ortaklık ile standımızda bu sene  Turbo Kompresörlerimizi sergilerken aynı zamanda diğer yeni ürünlerimiz olan yağsız pistonlu Pet Master ve Eagle seri yağsız vidalı ürünlerimizi de sergiledik. Yeni ürünlerimizin de satışı ile dünya genelinde en geniş ürün gamına sahip üreticilerden biri olmanın ve Comvac da ürünlerimizi sergilenenin gururunu yaşıyoruz.

Comvac da sektörle beş gün boyunca bir arada olmaktan mutluluk duyan firmamız fuarın üçüncü günü standın da  akşam düzenlediği parti sayesinde misafirleriyle ayrıca eğlenme ve hoş sohbet vakit geçirme imkanı yakaladı.

Hannover Messe Comvac 2017 fuarında standımızı ziyaret eden tüm ziyaretlerimize ilgilerinden dolayı teşekkür eder gerçekleştirilecek bir sonraki fuarda tekrar görüşmeyi dileriz.

.

24 / 04 / 2017