Bursa Basınçlı Hava Sistemleri Semineri

Dalgakıran Kompresör; sektör çalışanları ve firma sahiplerine yönelik  “Basınçlı Hava Sistemlerinde Enerji Verimliliği” adıyla eğitimlerine başladı. Eğitim seminerlerinin birincisi  17 Mayıs 2017’de Hilton Bursa Convention Otelde gerçekleşti. Bursa ve çevre illerden 100’e yakın sektör çalışanı ve firma sahibinin katılımıyla verilen seminerde, sektörün genel özellikleri ve enerji verimliliği konuşuldu.

İlk oturumda; Dalgakıran Kompresör Stratejik Planlama ve Pazarlama Müdürü E.Tuğrul Yılmaz'ın gerçekleştirdiği açılış sunumunda, firmanın ulusal ve uluslararası pazarlarda gerçekleştirdiği çalışmalara, firmanın hedefleri ve vizyonuna değinirken, Teknik Müdür Ertuğrul Özdemir Kompresör sistemleri, kompresör ekipmanları ve olması gereken kalite belgeleri ile ilgili detaylara değindi. İkinci oturumda Proje Departman Yöneticisi M.Cem Tozcu tarafından Basınçlı hava sistemlerinde enerji verimliliği nasıl elde edilir ve bu enerji verimliliği küçük dokunuşlar ile nasıl kazanca dönüşür bu konularda dinleyicilere detaylı bilgiler verdi.  

Dalgakıran Kompresör bu eğitim seminerlerine yurtiçinde yıl boyunca devam edecek olup sırası ile İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, Çerkezköy ve Adana olmak üzere yıl sonuna kadar 4 seminer daha vermeyi planlamaktadır.

19 / 05 / 2017